კოვიდ-19 პედიატრიულ პაციენტებში
თუ თქვენს ბავშვს დაუდასტურდა კოვიდ-19 და გაინტერესებთ თუ როგორ მიმდინარეობს ის პედიატრიულ პაციენტებში; თუ უკვე დაამარცხეთ ვირუსი და გაქვთ კითხვები პოსტ-კოვიდურ პერიოდთან დაკავშირებით ან უბრალოდ ხართ მშობელი რომელიც დაინტერესებულია ამ თემით, მედიცინის დოქტორი, ი.ციციშვილის კლინიკის სამედიცინო დირექტორი მაია ჩხაიძე, შეეცდება პასუხი გასცეს ყველა თქვენს შეკითხვას პედიატრიულ პაციენტებში კოვიდ-19-ის მიმდინარეობასთან დაკავშირებით.
ხუთშაბათს, 14 ოქტომბერს, 19:00 საათზე გიწვევთ ი.ციციშვილის კლინიკის ფსიქო-სოციალური სერვისისა და Kids.ge-ს ბავშვთა განათლების და განვითარების ცენტრის ერთობლივ ონლაინ ვებინარზე.
შეხვედრა გაიმართება ZOOM-ის მეშვეობით. შეკითხვების დასმა შეგეძლებათ როგორც ლაივ რეჟიმში, ასევე შეგიძლიათ მოგვწეროთ პირადი შეტყობინების სახით.
მონაწილეობის მსურველებმა გთხოვთ გაიაროთ რეგისტრაცია.
შეხვედრის ბმული გამოგეგზავნებათ შეხვედრის დაწყებამდე 15 წუთით ადრე, თქვენს მიერ მითითებულ ელ.ფოსტის მისამართზე ან ტელეფონის ნომერზე. გთხოვთ შეიყვანოთ ერთერთი მათგანი.
რეგისტრაცია დასრულებულია.
წაახალისეთ მუსიკალური ინსტრუმენტის დაკვრა
მუსიკალური ინსტრუმენტის დაკვრა ავითარებს კრეატიულობას და პრობლემის გადაჭრის უნარებს.
„დათუნია“
გიორგი გვარმიანი (5 წლის)